MSV 2017

Hračky do dětských oddělení nemocnic...

GABEN PACKAGING LIVE - hračky z MSV do nemocnic
Balicí linka na MSV v Brně už patří mezi tradiční program a v každém roce připravujeme něco nového. V tom loňském se podařilo přímo z veletrhu expedovat krásně zabalené hračky dětem do mateřských škol. Produkt s českou stavebnicí měl takový úspěch, že i v letošním roce spojili síly výrobci hraček, partneři, organizátoři i PPL a projekt "balení hraček" se bude na MSV opakovat. Tentokrát poputují stavebnice z pavilonu Z přímo do dětských oddělení nemocnic.
Mezinárodní strojírenský veletrh se koná 9. - 13. října 2017 na brněnském výstavišti a GABEN PACKAGING LIVE zde poběží 4 x denně. Návštěvníci shlédnou v přímém přenosu proces balicí linky od balení, přes značení, manipulaci až po paletizaci a distribuci. Baleným produktem budou hračky značky SEVA, které budou doručeny přímo z veletrhu dopravní společností dětem do dětských oddělení nemocnic. V procesu balicí linky se tedy objeví personifikace ve značení i balení, dosledovatelnost pomocí RFID technologií, automatizace části procesu výroby i originální hračky a obaly. Připraveny jsou i soutěže pro návštěvníky ve skládání stavebnic, ale také losování o ceny a ochutnávka pečiva Breadway v projektové kavárně.

Partneři projektu

Generálním partnerem je společnost GABEN, spol. s r.o. Partnery projektu jsou: Klimasoft s.r.o., ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o., TECHNOLOGY s.r.o., FANUC Czech s.r.o., EKOBAL, spol. s r.o., ZDVIH servis s.r.o., BENEŠ a LÁT a. s., Mátl&Bula, dodavatelem primárních krabic je Tiskárna Didot, spol. s r.o., dodavatelem kartónových krabic je společnost THIMM Packaging a dopravní společnost, která hračky doveze dětem je firma PPL CZ s.r.o., projektovou kavárnu i letos zaštítí BREADWAY STORES, s.r.o. Letos se linky zúčastní také Francouzsko - česká obchodní komora, jejímiž členy je firma EQUICom, s.r.o., která linku organizuje.