MSV 2015

Sladké balení...

Sladké balení - HELIOS PACKAGING LIVE
V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu se v pavilonu Z opět rozjede balicí linka PACKAGING LIVE, která Vám ukáže reálný provoz v přímém přenosu. Letos Vám balený produkt bude velmi chutnat - belgická čokoláda.

Unikátní ucelená balicí linka se bude rozkládat na zhruba 500 čtverečních metrech. Provoz linky bude spouštěn každé dvě hodiny s odborným komentářem a na konci každého spuštění čeká návštěvníky soutěž o ceny a ochutnávka čokolád. Čtyřikrát denně tedy uvidíte robotické ukládání čokolád do krabiček, následné balení, značení a finální paletizaci, tentokrát jak na automatické, tak i na poloautomatické ovinovačce a nebude chybět také poslední článek celého řetězce a tím je dopravní společnost, která palety odveze na místo určení.V rámci projektu Packaging Live najdete také programové centrum, ve kterém budou probíhat přednášky partnerů projektu. 

Partneři projektu

Generálním partnerem je společnost Asseco Solutions, a.s. a jelikož tato společnost mimo jiné vyvinula podnikové informační systémy HELIOS, nese letošní balicí linka nový název: HELIOS PACKAGING LIVE. Partnery projektu jsou společnosti ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o., ARC Robotics s.r.o., TECHNOLOGY s.r.o., Gaben spol. s r.o., Ekobal spol. s r.o., DACHSER Czech Republic a.s., Mátl & Bula spol. s r.o. a Fuchs Oil, dodavatel maziv pro potravinářství Cassida. Dodavatelem obalových materiálů je jako každý rok společnost THIMM Packaging. Akce je podpořená mediálními partnery TechMagazín, PackagingHerald, Automa, Eulog a PlasticPortál.